0
03 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One New York 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

ESL'in New York'ta organize ettiği ve ilk kez Swiss formatının denendiği CS:GO turnuvasında şampiyon belli oldu. Sekiz takımın yer aldığı turnuvanın Final karşılaşmasında Natus Vincere ile Virtus.Pro takımları karşı karşıya geldi.

Son Turner ELEAGUE şampiyonu olan Virtus.Pro bu başarısını yeni bir kupa ile taçlandırmak isterken, Natus Vincere uzun zamandır uzak kaldığı şampiyonluk sevincini yeniden yaşamak için sahaya çıktı. Mücadele Natus Vincere'nin 2-1'lik üstünlüğü ile sona erdi ve Na'Vi uzun zamandır beklediği şampiyonluğa sonunda ulaşmış oldu. Ayrıca $125.000'lık ödülün de sahibi oldular.

Natus Vincere Final maçında Train haritasını 16-8, Mirage haritasını da 19-17 alarak şampiyonluğa uzandı. Virtus.Pro serinin ilk haritası olan Cobblestone'u 16-3 gibi skorla alarak hızlı bir giriş yapmasa da devamını getiremedi.

İşte Şampiyon'un turnuva ilereyişi şu şekilde;

ESL One NewYork 2016

ESL One NewYork 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.