0
17 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL Pro League Season 4 Avrupa’da Son Katılımcı Belli Oldu!

ESL, bu sezon değişikliğe giderek taraftarların oylamalarıyla belirlediği Wild Card Final karşılaşmasında, takipçilerin verdiği oylarla belirlenen GODSENT ekibi ile Virtus.Pro ekibi yeni sezonda yer alabilmek için mücadele etti.

Fnatic'ten GODSENT'e transfer olan yeni oyuncular ile birlikte oldukça çekişmeli geçmesi beklenen karşılaşmadan Virtus.Pro 2-0 galip ayrılarak, beklenenin dışında bir galibiyete imza attı. Fnatic efsanesinden dört kişinin yer aldığı GODSENT, Virtus.Pro karşısında Cobblestone haritasını 16-11, Cache haritasını da 16-12 kaybederek ESL Pro League Season 4'e veda etti.

Bu sonuçla birlikte Virtus.Pro, Astralis, Fnatic, Na'Vi, Team EnVyUs, G2 Esports, Team Dignitas, NiP, mousesports, Team X, FlipSid3 Tactics, FaZe Clan, Hellraisers, Penta Sports'un ardından yeni sezonda mücadele edecek on dördüncü takım oldu.

ESL Pro League Season 4 WildCard Final

ESL Pro League Season 4 WildCard Final
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.