0
14 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL Pro League Season 4 Finalleri’ne Katılacak Takımlar Belli Oldu!

ESL ve ESEA'nın organize ettiği ESL Pro League'de dördüncü sezon için gerçekleştirilen Bölgesel Ligler'de maçlar tamamlandı ve bölgelerinde ilk altıya girmeyi başaran takımlar Finaller'e katılma hakkı elde etti.

Yaklaşık iki aydır süren Bölgesel Ligler sonunda Avrupa'da ilk altıda sırasıyla Ninjas in Pyjamas, Fnatic, mousesports, FaZe Clan, Team EnVyUs ve Team Dignitas olurken, Kuzey Amerika'da ise Cloud9, Immortals, SK Gaming, OpTic Gaming, Renegades ve NRG eSports takımları oldu.

Ancak Renegades, Asia Minor Championship 2017'nın katılımcısı olduğu için ESL Pro League Season 4 Finalleri'nin tarihleri aynı döneme denk geldiğinden turnuvadan çekilme kararı aldı ve yerine yedinci olan Team Liquid Finaller'e katıldı.

Bu on iki takım altışarlı olarak iki gruba ayrılacak ve birbirleriyle mücadele edecek. Maçlar sonunda gruplarında ilk sırayı alan iki takım doğrudan Yarı Final'e yükselirken, ikinci ve üçüncüler çapraz olarak Çeyrek Final'de eşleşecek. ESL Pro League Season 4 Finalleri bu sene Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde 28-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Turnuvanın ödül havuzu $750.000 olarak açıklandı.

ESL Pro League Season 4 Katılımcıları

ESL Pro League Season 4 Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.