0
10 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL Pro League Season 4 WildCard Eşleşmeleri Belli Oldu!

ESL'in düzenlemiş olduğu Pro League'de dördüncü sezona girilirken, bu sezon ilk defa farklı olarak WildCard eşleşmelerine katılacak takımlar, taraftarların verdiği oylarla seçildi. Oylamada Avrupa için, GODSENT, Virtus.Pro, Gambit Gaming ve ENCE Esports takımları yer alırken, Kuzey Amerika için Team SoloMid, Team Kaliber, Luminosity Gaming ve Echo Fox takımları yer aldı.

Yapılan oylama sonrasında açıklanan sonuçlardan en çok oyları alan dört takım belirlendi. Avrupa'da GODSENT ve Virtus.Pro, Kuzey Amerika'da ise Echo Fox ve Luminosity Gaming takımları seçildi.

Böylece bu takımlar WildCard elemesinde birbirleriyle eşleşti. GODSENT ve Virtus.Pro Avrupa için, Echo Fox ve Luminosity Gaming takımları da Kuzey Amerika bölgesi için birbirleriyle mücadele edecek ve kazanan iki takım sezon dörtte bölgelerindeki liglere katılabilecek. Avrupa takımları arasındaki karşılaşma 15 Ağustos'ta gerçekleştirilecek. Kuzey Amerika takımları arasındaki mücadele için tarih sonradan belirlenecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.