0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL Üniversite Ligi’nde Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

ESL'in, Riot Games ile birlikte organize ettiği League of Legends ESL Üniversite Ligi'nde son viraja yaklaşıldı. Yedi haftalık süreç sonunda bölgelerinde ilk dörde girmeyi başaran takımlar Bölgesel Finaller'de mücadele etmişti. Dört haftanın sonunda Bölgesel Finaller sonuçlandı ve Büyük Final'e kalmak için son dönemece girildi.

Bölgesel Finaller'de şampiyonluğa ulaşan dört takımın Yarı Final eşleşmeleri belli oldu. İstanbul'da Riot Games ofisinde oynanacak olan Yarı Final karşılaşmaları 22 Mayıs Pazar günü oynanacak. Saat 10.00'da ilk Yarı Final mücadelesi MEVA eSports Club ve Marmara Five takımları arasında gerçekleştirilecek. Beş maç üzerinden oynanacak olan karşılaşma LOLTV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Yarı Final'in diğer eşleşmesi ise yine aynı gün saat 15.00'da oynanacak. Bu eşleşmede Flames of Rage ve KESTANELER takımları karşı karşıya gelecek. Beş maç üzerinden oynanacak olan karşılaşma da LOLTV üzerinden canlı yayınlanacak.

Eşleşmelerden galip ayrılamayı başaran takımlar ise ESL Üniversite Ligi Finali'nde şampiyonluk için Ankara'da kozlarını paylaşacak.

ESL Üniversite Ligi

ESL Üniversite Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.