0
10 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL’den Yeni Bir Partnerlik Anlaşması!

Espor denilince akla gelen ilk organizasyonlardan biri olan ESL, ilerleyen dönemlerde gerçekleştireceği etkinlikler için merkezi Amerika'da yer alan AEG ile birlikte bir partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu.

Dünya genelinde yüzden fazla stadyum, arena, konser alanı ve kültürel etkinlik alanları sorumluluğuna sahip olan AEG, ESL ile birlikte gerçekleştirdiği partnerlik anlaşması ile birlikte eSpor organizasyonlarına olan farkındalığı daha da arttırmayı amaçlıyor.

Bu nedenle daha büyük alanlarda daha geniş kitlelere ev sahipliği yapabilecek olan ESL, düzenleyeceği turnuvaları daha büyük kitlelere ulaştırabilecek. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan AEG başkanı Bob Newman konuşmasında " Gerçekleştirdiğimiz bu partnerlik anlaşması ile birlikte profesyonel oyuncuları, takımları, düzenlenen ligleri daha geniş bir taraftar kitlesi ile buluşturacağız. Böylece eSpor daha da büyüyecek." dedi.

AEG'nin sorumlu olduğu mekanlara bakacak olursak Staples Center, Barclays Center, O2 Arena, Berlin ve Şanghay'da yer alan Mercedes Benz arenaları gibi daha önce bir çok eSpor organizasyonuna ev sahipliği yapmış mekanlar da bulunuyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.