0
11 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Esports Championship Series’in Açılış Sezonu’nda Yer Alacak Takımlar Belli Oldu!

FACEIT ve Twitch.TV partnerliğinde düzenlenecek olan  iki sezonluk $3.500.000'luk ödül havuzuna sahip CS:GO turnuvası Esports Championship Series'in açılış sezonunda yer alacak takımlar belli oldu.

$1.750.000'lık döül havuzuna sahip ilk sezonda yirmi takım birbiriyle mücadele edecek. Bu takımların onu Avrupa'dan onu ise Amerika'dan katılacak. Amerika bölgesinden katılacak olan takımlardan yalnızca Luminosity, Güney Amerika'dan katılacak.

Avrupa'dan katılan takımlar; Astralis, Team Dignitas, Team EnVyUs, Fnatic, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Virtus.Pro, FaZe Clan, mousesports ve G2 Esports takımları. Amerika'dan katılacak olanlar ise; Cloud9, compLexity Gaming, Counter Logic Gaming, Luminosity Gaming, NRG eSports, OpTic Gaming, Team Liquid, Team SoloMid, Echo Fox ve Without a Roof.

Avrupa ve Amerika ligleri ayrı ayrı oynanacak ve takımlar birbirleri ile karşılaştıktan sonra ilk iki sırayı alan takımlar LAN olarak düzenlenecek olan Finallere katılma hakkını elde edecek. Üç ile altıncı sıra arasında yer alan takımlar ise PlayOff'larda finale kalma mücadelesi verecek.

FACEIT Esports Championships Series

FACEIT Esports Championship Series
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.