0
15 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESWC 2016: CS:GO’nun Tüm Katılımcıları Belli Oldu!

Temsilcimiz Space Soldiers'ın davetiye ile dahil olduğu ESWC 2016 için bölge elemeleri sona erdi ve turnuvaya katılacak tüm takımlar belli oldu. Son katılan takımlarla birlikte toplamda 32 takım, $75.000'lık ödül havuzuna sahip turnuvada mücadele edecek. Turnuva 27-31 Ekim tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek.

Turnuvaya Space Soldiers'ın yanı sıra ALTERNATE aTTaX, ENCE eSports, Epsilon eSports, Fnatic Academy, FTW G2A, Gambit Gaming, GODSENT Academy, Heroic, Luminosity Gaming, Norse, paiN Gaming, Team Preparation, Rogue, Temp.noTengri ve Wyvern eSports takımları davet edilmişti.

Elemelerden başarıyla çıkan takımlar ise; Sector One, BPro Gaming, FIVE eSports Club, Team Kinguin, Team LDLC.com, PENTA Sports, Red Instinct, WE GOT GAME, Overcome, GEX, Pride Gaming, k1ck Oldschool, iGame.com, TRICKED eSport ve Bravado Gaming oldu.

ESWC 2016 - Takımlar

ESWC 2016 - Takımlar

ESWC 2016 Takımlar 2

ESWC 2016 Takımlar 2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.