0
31 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESWC 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

Paris Games Week etkinliğinde gerçekleştirilen ESWC 2016 CS:GO şampiyonasında Team LDLC.com ile ALTERNATE aTTaX takımları arasındaki Final mücadelesinini aTTaX 2-1'lik skorla birlikte kazanmayı başardı ve şampiyonluğunu ilan etti.

Temsilcimiz Space Soldiers'ın üçüncülük/dördüncülük derecesinde tamamladığı turnuvanın Final karşılaşmasında Yarı Final'de Space Soldiers'ı eleyen Team LDLC.com ekibi ile Platinium eSports'u eleyen ALTERNATE aTTaX takımları karşı karşıya geldi.

Kendi seyircisi önünde favori olarak maça çıkan Team LDLC.com ekibi, Dust II haritasını 16-11 kaybederek seriye yenilgi ile başladı. İkinci maçta Cobblestone haritasında 16-5'lik skor elde eden ve seriye ortak olan Fransız ekip, Cache haritasında rakibine 16-13 kaybedince şampiyonluğa uzanamadı.

Fransa'da Team LDLC.com ekibini yenmeyi başaran aTTaX ekibi zorlu turnuva sonunda $20.000'lık ödülün sahibi oldu. Team LDLC.com ekibi de $15.000'lık gelirle turnuvayı tamamladı.

ESWC 2016

ESWC 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.