0
05 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESWC 2017’ye Katılacak 7 Takım Daha Belli Oldu!

Paris'te gerçekleştirilecek olan Electronics Sports World Cup'a katılacak takımlar belli olmaya devam ediyor. İlk olarak turnuvaya katılım hakkı elde eden ve davet edilen takımlarla birlikte on beş takım açıklanmıştı.

Bugün yapılan yeni açıklama ile birlikte yedi katılımcı daha netleşti. Böylece turnuvaya katılacak takım sayısı yirmi ikiye ulaştı. Çin, Fransa, Polonya ve Benelux ülkelerinde gerçekleştirilecek elemelerle birlikte on takım daha turnuvaya katılacak.

Ülkemizden Space Soldiers'ın davet ile katıldığı turnuvaya katılacak yeni yedi takım şu şekilde; Luminosity Gaming, Gambit Gaming, Fnatic Academy, Heroic, Preparation, Epiphany Bolt ve Tengri takımları katılım hakkı elde etti.

Turnuvaya katılacağı açıklanan ve elemelerde başarılı olan takımlarla birlikte katılacak on beş takımda şu şekilde; Space Soldiers, K1ck eSports Club, Team Overcome, Alternate aTTaX, Rogue, Epsilon eSports, ENCE eSports, ANOX, Team LDLC, tRICKED E-Sport, PENTA Sports, Team Kinguin, GEx, Bravado Gaming, Red Instinct, BPRO Gaming ve LGR.

ESWC 2017'ye katılacak yedi takım daha belli oldu.

ESWC 2017'ye katılacak yedi takım daha belli oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.