0
16 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Evil Geniuses, Yeni Sezon Dota2 Kadrosunu Duyurdu!

Kuzey Amerika'nın en başarılı Dota 2 takımlarından biri olan Evil Geniuses, Sonbahar sezonunda mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Valve'nin oyunu kayıt sisteminin suistimal edilmesi nedeniyle Çin takımları gibi tüm oyuncuları ile yollarını ayırna Evil Geniuses, görüşmelerin son gününe yakın yeni sezon kadrosunu açıkladı.

Kadrodan ayrılan üç oyuncu olan Ludwig “zai” Wåhlberg, Syed Sumail “SumaiL” Hassan ve Saahil "UNiVeRsE" Arora ile yeniden anlaşan Evil Geniuses kadroya iki yeni takviye yaptı. Aslında bir tanesi pek de yeni sayılmaz.

Daha önce iki kere takıma dahil olan Artour “Arteezy” Babaev tekrar Evil Geniuses'a dahil olarak üçüncü serüvenine merhaba dedi. Evil Geniuses'ın diğer takviyesi de Avrupa'nın önemli takımlarından biri olan OG'den ayrılan Danimarkalı oyuncu Andreas “cr1t-” Franck Nielsen oldu. Nielsen aynı zamanda takımın kaptanı olacak.

Takımdan ayrılan oyuncuların akıbeti de belli oldu. Geçtiğimiz günlerde emekliliğini açıklayan ve takımda koç olarak kalmaya devam edecek isim Clinton “Fear” Loomis'ten sonra Peter “ppd” Dager da Fear'ın izinden giderek emekli olduğunu duyurdu.

Ppd, emeklilik sonrasında kendisine Twitch tarafından teklif edilen bir iş görüşmesine katılacağına ve ilerleyen günlerde kariyeri ile ilgili olarak neye karar verdiğini açıklayacağını belirtti.

Evil Geniuses

Evil Geniuses
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.