0
29 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Evil Geniuses’ta Üç Ayrılık!

Dota 2'nin başarılı takımlarından Kuzey Amerika temsilcisi Evil Geniuses, TI6'dan sonra kadrosundan üç oyuncu ile yollarını ayırdı. Takım henüz resmi olarak bu ayrılıkları açıklamasa da takımların Majorlar için kadro kayıdı yaptıkları sitede, üç oyuncunun takım listesinden çıkarıldığı belirtildi.

Dota2'nin en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen, The International 5 ve Dota 2 Asia Championship'te şampiyonluğa ulaşan kadronun en önemli oyuncularından olan Pakistanlı oyuncu Syed Sumail "SumaiL" Hassan'ın yanı sıra Dota 2 kariyerinde Evil Geniuses ile büyük sıçrama yakalayan ve Kuzey Amerika'nın en başarılı oyuncularından olan, Free to Play belgeselinde de değinilen takımın ilk kaptanı Clinton "Fear" Loomis ve bir diğer genç yetenek olan ve bir dönemin en iyi destek oyuncusu olarak nitelendirilen Ludwig "zai" Wåhlberg artık Evil Geniuses kadrosunda yer almayacak.

Bu ayrılıklar sonrasında Evil Geniuses'da bir dönem de sona ermiş oldu. Takımda yalnızca Saahil "UNiVeRsE" Arora ve Peter "ppd" Dager kalmış oldu. Bu kadro ile birlikte yaklaşık 11 milyon dolar gelir elde eden Evil Geniuses, The International 6'yı üçüncülük ile tamamlamıştı.

Evil Geniuses, Dota 2 kadrosundan üç oyuncu ile yollarını ayırdı.

Evil Geniuses, Dota 2 kadrosundan üç oyuncu ile yollarını ayırdı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.