0
11 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FaZe Clan, Maikelele’nin Yerini Doldurdu!

MLG Columbus 2016'da da gruplardan çıkmayı başaramayan FaZe Clan için işlerin iyi gitmediğini düşünen İsveçli oyuncu Mikail "Maikelele" Bill, sosyal medya sitesinden yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını duyurmuştu.

Ancak bu ayrılık çok da uzun sürmedi. Henüz tam olarak netleşmeyen durum sonrasında Maikelele, takımın yedek kadrosunda yer almaya devam edeceği açıklandı. Onun yerine as kadroda mücadele edecek olan isim ise Team EnVyUs'ta yedek konumuna çekilen Fabien "kioShiMa" Fiey oldu.

Fransız oyuncu Team EnVyUs'ta Expo Barcelona ve IEM Katowice 2016'da gösterdiği performans ile eleştirilerin odağı olmuş, yedeğe çekilerek yerine bir başka Fransız oyuncu Timothée "DEVIL" Démolon transfer edilmişti. Uzun bir süre yedek kadroda yer alan tecrübeli isim, FaZe Clan'ın yeni üyesi oldu.

Böylece Maikelele organizasyonda yer almaya devam etse de yerini kioShiMa dolduracak.

FaZe Clan, kioShiMa'yı kadrosuna kattı.

FaZe Clan, kioShiMa'yı kadrosuna kattı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.