0
10 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FaZe Clan’da Oyuncu Değişikliği!

Son dönemlerdeki kötü gidişini kadro değişiklikleri ile düzeltmek isteyen başarılı CS:GO ekiplerinden FaZe Clan, son olarak Astralis'ten oyun içi lider oyuncusu olan Danimarkalı isim Finn “karrigan” Andersen'i transfer etmiş ve Fransız ünlü isim Fabien "kioShiMa" Fiey'i yedeğe çekmişti.

FaZe Clan, yeni hamlesiyle birlikte kioShiMa'yı yeniden as kadroya çıkartarak, Norveçli oyuncusu Joakim "jkaem" Mybrostad'u yedeğe çekti. KioShiMa'nın yedek kaldıktan sonra büyük bir sabır göstererek çalışmalarına devam etmesi ve gelişme göstermesi sonrasında FaZe Clan, Fransız ismi yeniden kadroya kattı.

KioShiMa ile aynı pozisyona yer alan jkaem'in de aynı şekilde performansını arttırması için çalışması gerektiği, yoksa kadroya tekrar girmesinin zor olacağı ve bu sebeple yeni bir takıma gitmek zorunda kalacağı belirtildi.

Fabien "kioShiMa" Fiey, Joakim "jkaem" Mybrostad'dan formayı kaptı.

Fabien "kioShiMa" Fiey, Joakim "jkaem" Mybrostad'dan formayı kaptı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.