0
04 Ağustos 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FaZe Clan’dan Önemli Transfer!

CS:GO arenasının başarılı takımlarından biri olan FaZe Clan ekibi, önemli bir transfere imza attı. Geçtiğimiz günlerde Natus Vincere takımından yapılan açıklamada kadrolarında yer alan iki oyuncu ile yolların ayrıldığı bildirilmişti.

Bu oyunculardan biri olan Slovak oyuncu Ladislav 'GuardiaN' Kovacs, artık FaZe Clan forması altında mücadele verecek. Avrupa'nın en iyi keskin nişancılarından biri olan Ladislav 'GuardiaN' Kovacs, uzun süre Natus Vincere forması giyiyordu.

Bir dönem bileğinde yaşadığı sakatlık nedeniyle rekabetçi arenadan ayrı kalan GuardiaN, daha sonra tekrardan takıma dahil olmuştu. Geçtiğimiz günlerde evlenen oyuncu Na'Vi ile ESL One: New York 2016, DreamHack Leipzig 2016, Intel Extreme Masters X - San Jose, Electronic Sports World Cup 2015 ve StarLadder StarSeries XIII'te şampiyonluk yaşamıştı.

GuardiaN'ın FaZe Clan'a dahil olmasıyla birlikte Aleksi "allu" Jalli yedek kadroya çekildi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.