0
26 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FaZe Clan’ın Ayrılığı Resmileşti!

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu duyuran Dünya Esporlar Birliği (WESA)'nin kurucu üyeleri arasında yer alan FaZe Clan oluşumunun temsil edilme konusunda haklarının fazla kısıtlanacağı düşüncesiyle WESA'dan ayrılmak istediğini siz değerli okuyucularımıza duyurmuştuk.

Dün yapılan resmi açıklama ile birlikte FaZe Clan'ın WESA'dan çıkışı resmileştirildi. Bu ayrılıkla birlikte takımlara verilecek olan $150.000'lık paydan nasibini alamayacak olan FaZe Clan, ayrıca sözleşme fesih bedeli olarak da $200.000 daha ödemek zorunda kalacak.

FaZe Clan'ın, WESA'nın muhteşem bir oluşum olduğu konusunda yorum yapıp, kuruluştan bir kaç gün sonra bu oluşumdan ayrılması takipçilerin kafasını karıştırdı. ESL, FaZe Clan'ın ayrılmasıyla ilgili olarak "FaZe Clan'ın ayrılması gerçekten şaşırtıcı bir durum. Onların kendi yollarını çizmeyi tercih etmelerine anlayışla yaklaşmamız gerekiyor. Ancak bu durum bizim için bir hayal kırıklığı oldu." yorumu geldi.

FaZe Clan

FaZe Clan
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.