0
21 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FC København, Espora Giriş Yapıyor!

Danimarka'nın köklü kulüplerinden biri olan FC København, eSpora girmeye hazırlanıyor. EA Sports'un FIFA 17 ile birlikte eSpora ciddi bir şekilde atılmasıyla birlikte bir çok futbol kulübü, kendi oyuncularını duyurmaya başlamıştı. Kimi takımlar yalnızca FIFA oyuncuları ile eSpora girerken, kimi takımlar da diğer branşları da ele aldı.

FC København, diğer branşları da ele alan takımlar kervanına katılıyor. FIFA'nın yanı sıra takımın CS:GO ve Dota 2 alanında da kadro çalışmaları yürüttüğünü açıklandı. Hatta CS:GO kadrosu olarak geçtiğimiz gün Dignitas'tan ayrılan beşli ile anlaşmak üzere oldukları belirtildi.

Team Dignitas'ın Kuzey Amerikalı oyuncularla yeni sezona girmek istemesi üzerine yollarını ayırdığı Danimarkalı ve Norveçli oyuncuların yer aldığı ekip, EL Major 2017 ve WESG 2017 Finalleri'nde FC København forması altında yer alabilir.

Dignitas'tan ayrılan isimler Rene “cajunb” Borg, Kristian “k0nfig” Wienecke, Mathias “MSL” Lauridsen, Ruben “rubino” Villarroel, Emil “Magisk” Reif ve takım koçu Casper “Ruggah” Due olmuştu.

FC København

FC København

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.