0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Febiven, Yeniden H2k Gaming’te!

Geçtiğimiz günlerde siz değerli okuyucularımıza Febiven'in tekrardan H2k Gaming bünyesine dönebileceği haberini iletmiştik. Dün yapılan açıklama ile birlikte Fnatic ile yollarını ayıran Febiven, H2k Gaming'e geri döndü.

Profesyonel kariyerine ilk olarak H2k Gaming ile başlayan Fabian "Febiven" Diepstraten, yakaladığı iyi performans sonrasında Avrupa'nın dev ekibi Fnatic'e transfer olmuştu. Fnatic ile 2015'te 18-0'lık başarılı seride yer alan başarılı orta koridor oyuncusu, Worlds 2015'te Yarı Final tecrübesi de yaşamıştı.

Ancak 2016 yılı Febiven'in pek istediği gibi geçmedi. Bireysel olarak kendi performansını iyi bir şekilde vadiye yansıtsa da, takım olarak başarısız olan Fnatic, Worlds 2016'ya katılamadı. Bu bağlamda Worlds'te tekrar sahne almak isteyen Febiven, kendisi ile daha uyumlu olacağını düşündüğü H2k Gaming'e dahil oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.