0
07 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fenerbahçe ESK, Bu Sezona Maalesef Yetişemiyor!

Team Aurora'nın sahibi olan Doğan Dirim, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla birlikte, Fenerbahçe taraftarlarını üzdü. Geçtiğimiz dönemlerde Fenerbahçe'nin eSpora giriş yapacağı dedikodusu gündeme gelmişti.

Son haftalarda bu iddialar güçlenmiş hatta Team Aurora'nın sahibi olan Doğan Dirim, bunu onaylayan bir bildiri yayınlamıştı. Ancak Fenerbahçe ESK, beklenenden geç bir dönemde eSpora giriş yapacak. Doğan Dirim'in yaptığı açıklamaya göre prosedürsel sıkıntılardan dolayı isim ve logo kullanım hakkının yaz mevsimine yetiştirilemediği belirtildi.

Aslında en başında Fenerbahçe ESK'nın gelecek sene Ocak ayı ile başlayacak olan yeni sezon için duyurmayı plandıklarını belirten Dirim, taraftarlara sürpriz yapmak için yaz mevsimine yetiştirmeye çalıştıklarını ancak buna başarılı olamadıklarını belirtti.

Bu gelişmelerle birlikte son kez bu sezon için Team Aurora olarak mücadele edeceklerini belirten Dirim, ormancı rolü için riske girmekten kaçındıklarını, diğer takımların yaşamış olduğu Koreli sorunlarını yaşamamak adına güvendikleri isim olan Atakan "Crystal" Aydın'ın takıma kazandırıldığını, belki rotasyon için yabancı bir orman oyuncusunun takıma dahil olabileceğini de belirtti.

Doğan Dirim'in açıklamalar tam olarak şu şekilde;

Doğan Dirim Açıklamaları 1

Doğan Dirim Açıklamaları 1

Doğan Dirim Açıklamaları 2

Doğan Dirim Açıklamaları 2

Doğan Dirim Açıklamaları 3

Doğan Dirim Açıklamaları 3
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.