0
01 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fenerbahçe ESK’ın Yöneticisi Doğan Dirim’den Samimi Açıklamalar!

Team Aurora'nın sahibi olan Doğan Dirim, takımın haklarını Fenerbahçe Spor Kulübü'ne devretmiş ve yeni oluşum ile birlikte vadiye inmeye hazırlandığını taraftarlara duyurmuştu. Fenerbahçe ESK adıyla yeni sezonda yer almayı planlayan Doğan Dirim, takımla ilgili bazı gelişmelere ask.fm üzerinden samimiyetle cevap verdi.

Takım için oyuncularla görüşmelerin sürdüğünü belirten Doğan Dirim, transfer süreci boyunca, nişancı için Anıl "HolyPhoenix" Işık ile görüştüklerini ancak görüşmelerin iki tarafın ortak bir karara varamamasından dolayı olumlu sonuçlanmadığını belirtti.

Diğer roller için Kore'den, Avrupa'dan ve Kuzey Amerika'dan da oyuncularla görüştüğünü belirten Doğan Dirim, Koreli ormancı KaKaO'nun takımının bir milyon dolar bonservis bedeli istediğini, Team Liquid ile geçen sezon harikalar yaratan ormancı Dardoch ile görüştüklerini ancak yine takımı Liquid'in ucuk bir bonservis bedeli istemesi üzerine bu oyuncularla yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandırılamadığını belirtti.

Team Aurora'dan kalan kadro ile yola devam edileceğini belki üst koridorda bir değişiklik yaşanabileceğini anlaşılan konuşmaların devamında ise Dark Passage'dan ayrılan orman oyuncusu Atakan "Crystal" Aydın'ın Fenerbahçe ESK'ya transfer olduğu da belirtiliyor. Bu konuyla ilgili olarak hayırlı olsun yorumuna Eyvallah cevabı veren Doğan Dirim, bu transferi de bu şekilde onaylamış oldu.

Oluşumun sadece League of Legends ile mi sınırlı kalacağı, CS:GO kadrosunun dahil olup olmayacağı konusunda ise, gelecekte CS:GO kadrosu kurmayı düşündüklerini belirtti.

Bakalım Fenerbahçe ESK, yeni sezonda nasıl bir performans ortaya koyacak. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Dardoch konusu

Dardoch konusu

Kakao konusu

Kakao konusu

Crystal konusu

Crystal konusu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.