0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FlipSid3 Tactis, Dota 2 Arenasına Dönüş Yapıyor!

Kuzey Amerika merkezli bir oluşum olan FlipSid3 Tactics, daha çok Ukraynalı oyuncuların oluşturduğu CS:GO kadrosuyla tanınıyor. Ancak takımın 2013 yılında oluşturduğu bir Dota 2 takımı da bulunmakta. Ancak istenilen başarılar gelmeyince takım inaktif durumdaydı. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan açıklama ile birlikte bu oluşum yeniden Dota 2 sahnesine yer alacağı belirtildi.

26 Mart tarihinde kurulan Rebels oluşumu, bugün itibariyle FlipSid3 Tactics forması altında performanslarına devam edecekler. Takımın kaptanı olan Ivan "VANSKOR" Skorokhod, bu transferle ilgili olarak " Herkese merhaba, bugün takımımızla birlikte yeni bir sayfa açıyoruz. Bu demek değil ki hala parçalamaya şeklimizi değiştiriyoruz. Bizi durmadan desteklemeye devam edin, biz de Dota maçlarında daha iyisini göstermek için kendimizi geliştirmeye devam edelim. Bütün destekçilerimize, bizi destekledikleri için teşekkür etmek istiyorum. Aynı zamanda F3 ekibine de teşekkürlerimi sunarım. özellikle de ector, Dana ve Markeloff'a." açıklamasında bulundu.

FlipSid3 Tactics'in Rebels oluşumunu transfer etmesiyle birlikte Dota 2 kadrosu şu şekilde oldu;

3 yıl aradan sonra FlipSid3 Tactics, yeniden Dota 2 arenasında.

3 yıl aradan sonra FlipSid3 Tactics, yeniden Dota 2 arenasında.

Ivan 'VANSKOR' Skorohod.

Vadim 'Sedoy' Musorin.

Oleg 'tmw' Kolesnichenko.

Maksim 'Shachlo' Abramovskikh.

Daniil 'MeTTpuM' Gilev.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.