0
24 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Alt Yapıya Yatırım Yapıyor

İsveç merkezli CS:GO takımlarından biri olan ve bir döneme damgasını vurarak efsaneler arasına giren Fnatic takımının yönetimi, geleceğini de garanti altına almak adına alt yapıya yatırım yapıyor. Bu kapsamda Fnatic Academy takımı da duyuruldu.

Duyurulan kadroda daha önce Fnatic'te Olofmeister'ın yokluğunda takıma katılan PlesseN'in yanı sıra yirmili yaşlarda iki oyuncu ve henüz on yedi yaşlarında olan iki genç oyuncu daha yer alıyor. Bu oyuncular; Maikil "Golden" Selim (22), Aleksandr "jayzaR" Zarkovic (20), Linus "Bååten" Bååt Andersson (17), Alex "Karus" Saglamoğlu (17) ve Niclas "PlesseN" Plessen (18).

Bu oyuncularım hepsi İsveç vatandaşı ancak jayzaR'ın kökeni Sırbistan, Karus'un ki de Türkiye olarak göze çarpıyor. Hatta Karus Türkiye Milli Takımı'na çağrılan kadroda yer alıyor. Takımın koç pozisyonuna ise Andreas “Samuelsson” Samuelsson getirildi. Samuelsson aynı zamanda Menajer olarak da takımda görev yapacak.

Fnatic Academy

Fnatic Academy
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.