0
04 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, CS:GO Kadrosuna Bir Transfer Daha Yaptı!

İsveç'in efsanevi CS:GO kadrolarına sahiplik yapan Fnatic, uzun zamandır kadrosunu düzenlemek için çalışmalar gerçekleştiriyordu. Efsanevi kadroda yer alan oyuncuları ile yollarını ayıran ve GODSENT'in gençlerini kadrosuna katan Fnatic, daha sonra KRiMZ'i yeniden Lekr0 ile takaslamak durumunda kalmıştı.

Ancak Fnatic'te kadro değişiklikleri hala son bulabilmiş değil. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Epsilon Esports kadrosunda yer alan Joakim "disco doplan" Gidetun, kadroya dahil olurken,  Markus "pronax" Wallsten'ın ayrılığı sonrasında takıma dahil olan John "wenton" Eriksson ile yollar ayrıldı. 

Tüm bu kadro hareketliliği sonrasında Fnatic'in beşlisi şu şekilde oluştu; Olof "olofmeister" Kajbjer, Dennis "dennis" Edman, Simon "twist" Eliasson, Freddy "KRiMZ" Johansson, Joakim "disco doplan" Gidetun.

Joakim "disco doplan" Gidetun

Joakim "disco doplan" Gidetun
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.