0
05 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Dota 2 Takımına İki Takviye Yaptı!

Güneydoğu Asya bölgesinin en güçlü Dota 2 takımlarından biri olan ve geçtiğimiz yıl The International 6'da dördüncülük elde ederek en büyük başarısına ulaşan Fnatic ekibi, sezon sonu yaprak dökümüne uğramıştı.

Zheng "MidOne" Yeik Nai, Djardel Jicko B. "DJ" Mampusti ve Adam Erwann Shah "343" bin Akhtar Hussein ile yollarını ayırmak zorunda kalan Fnatic, sezon öncesi dönemde TnC Gaming'ten Jimmy "DeMoN" Ho, Marc Polo "Raven" Luis Fausto ve Nico "eyyou" Barcelon oyuncularını kadrosuna katmıştı.

Ancak bu transfer sonrasında takımda sinerjiyi bir türlü kuramayan Fnatic, üst üste olumsuz sonuçlar alarak, Qualifiers etkinliklerinde başarısız oldu ve bir çok büyük turnuvaya katılma şansını kaybetti. Bunun üzerine Fnatic, TnC'den kattığı üç isimle kısa süre sonra yollarını ayırma kararı aldı.

Fnatic, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile birlikte iki oyuncu transfer ettiğini duyurdu. The Prime ekibinden Muhammad "inYourdreaM" Rizky ve MVP Phoenix ile yıldızı parlayan Kim "Febby" Yong-min, Fnatic'e dahil oldu.

Yarın başlayacak olan ESL One Genting 2017'de mücadele edecek olan Fnatic, bu turnuva için geçici olarak White Fries Gaming'ten Ng "YamateH" Wei Poong'u kadrosuna kattı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.