0
25 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Erimeye Devam Ediyor!

Güneydoğu Asya merkezli Dota 2 takımı olan Fnatic, The International 6'dan sonra güç kaybetmeye devam ediyor. Bölgesinin en iyi takımı olduğu artık herkes tarafından kabul edilen Fnatic, bu sezon uluslararası arenada gösterdiği performans ile birlikte yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlamış ve turnuvaları genellikle ilk altının içinde tamamlamışlardı.

The International'da tarihinin en iyi performansını sergileyerek turnuvayı dördüncü olarak tamamlayan Fnatic ekibinin oyuncularından iki ismin daha takımdan ayrıldığı açıklandı. Bugün yapılan duyuru ile birlikte Zheng "MidOne" Yeik Nai ve Adam Erwann Shah "343" bin Akhtar Hussein'in Fnatic takımından ayrıldığı açıklandı. Djardel “DJ” Mampusti, daha önce ilk ayrılan isim olarak açıklanmıştı.

Geriye kalan iki oyuncu olan kaptan Chai "Mushi" Yee Fung ve Chong Xin "Ohaiyo" Khoo'nun takımda kalacağı belirtildi ve yeni yetenekler katılarak Sonbahar sezonuna hazırlanacağı belirtildi.

Ayrılan isimlerden Yeik “MidOne” Nai Zheng, yeni tecrübeler yaşamak istediği için ayrıldığını, ilk ayrılan isim olan Djardel “DJ” Mampusti, iki yıldır Malezya'da yaşadığını ve artık Filipinler'e dönmek istediğini, yorucu geçen yıllardan sonra dinlenmek istediğini, ve yerel takımların birinde oynamak istediğini belirti. Adam “343” Shah da kısa bir süre için ara vermek istediği için takımdan ayrıldığını açıkladı.

Bakalım Fnatic, bu ayrılılar sonrasında eski seviyesinde kalmayı başarabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Fnatic, ekibi Dota 2 kadrosundan üç oyuncuyu kaybetti.

Fnatic ekibi, Dota 2 kadrosundan üç oyuncu ile yollarını ayırdı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.