0
10 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic ile Manchester United Karşı Karşıya!

Başlık biraz şaşırtıcı gelebilir ancak doğru. Yıllardır Avrupalı dev kulüplerle transfer yarışına giren Manchester United, bu kez eSporda Fnatic ekibiyle bir transfer yarışına girdi. Blizzard'ın geliştirdiği yapım Overwatch için oyuncu arayışları içerisinde olan takımlar en iyi oyuncuları kadrolarına katmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu bağlamda Avrupa'da eSpor denilince akla ilk gelen takımlardan biri olan Fnatic, hali hazırda sponsorlu bir takımın oyuncularına teklif götürdüğü açıklandı. Ancak Fnatic bu transferde yalnız değil. Fnatic'in yanı sıra İngiltere futbolunun en önemli kulüplerinden biri olan Manchester United yönetimi de aynı kadroya teklif sunmuş durumda. Belirtilen iddiaya göre aynı kadroya ismi açıklanmayan üçüncü bir takımın daha teklifte bulunduğu belirtiliyor.

Manchester United'ın bu hamlesiyle birlikte eSpora yatırım yapan kulüpler arasına girmesi bekleniyor. Bildiğiniz gibi Beşiktaş, West Ham United, Schalke 04, Wolfsburg, Santos ve son olarak Valencia gibi köklü kulüpler eSpor arenasına giriş yapmıştı.

Fnatic ile Manchester United'ı karşı karşıya getiren kadronun da REUNITED takımına ait olduğu iddiası yer almakta.

REUNITED

REUNITED
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.