0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Koçları Luis “Deilor” Sevilla İle Yollarını Ayırdı!

Avrupa LCS'in başarılı takımlarından ve büyük bir kesime göre Avrupa'nın en iyi takımı olarak görülen Fnatic ekibinden bir ayrılık haberi paylaşıldı. Takımın baş koçu olarak teknik kadroda yer alan isim Luis “Deilor” Sevilla ile yolların ayrıldığı duyuruldu.

Geçen sezon Bahar mevsimini üçüncü sırada tamamlayan Fnatic, yeni sezonda da normal sezonu dördüncü sıradan tamamlayıp ve PlayOfflara Çeyrek Final aşamasından dahil olmayı başardı. Geçen senenin aksine bu sene düşük bir performans ortaya koyulması nedeniyle Fnatic yönetimi zor olan bir karara imza attı ve koçları Luis “Deilor” Sevilla ile yollarını ayırdı.

Takımın asistan koçu olan Nicholas "NicothePico" Korsgård baş koç pozisyonuna getirildi ve PlayOff maçlarında takımın başında yer alacağı açıklandı. Sonrasında ise Fnatic, yeni koç için çalışmalara başlayacak.

Takımla birlikte elde ettiği başarılar nedeniyle Deilor'a teşekkür eden Fnatic yönetimi, ilerleyen dönemde yeniden yollarının keşismesi ve farklı projelerle yeniden onunla çalışma onuruna erişmek istediklerini de dile getirdi. İşte Deilor'un Fnatic ile yakaladığı başarılar;

- 2015 EU LCS Bahar Sezonu Şampiyonu

- 2015 Mid Season Invitational Yarı Finalisti

- 2015 EU LCS Yaz Sezonu Şampiyonu (18-0)

- 2015 Yaz Sezonu En iyi Koçu

- 2015 World Championship Yarı Finalisti

- 2015 IEM Cologne Yarı Finalisti

- 2016 IEM World Championship Katowice İkincisi

- 2016 EU LCS Bahar Sezonu Yarı Finalisti

Luis “Deilor” Sevilla

Luis “Deilor” Sevilla
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.