0
10 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Mushi’ye Kavuştu!

Malezyalı oyunculardan kurulu Fnatic Dota2 takımında kadro değişikliği yaşandı. The Shaghai Major'dan beridir sağlık sorunları nedeniyle Fnatic kadrosunda yer alamayan Chai “Mushi” Yee Fung'ın iyileşme sürecinin tamamlanmasından sonra yeniden Fnatic kadrosuna dahil oldu.

Tabi bu durum kadroda bazı değişikliklere neden oldu. Mushi'nin hastalığı sonrasında yedek oyuncu Adam “343” Erwann Shah bin Akhtar Hussein destek rolüne geçmiş, Wa “Net” Pern Lim de taşıyıcı pozisyonu almıştı. Bu kadro ile birlikte oldukça başarılı bir performans sergileyen Fnatic, bölgesel çaplı turnuvalarda şampiyonluklar elde ederken, ESL One Manila'da ilk dörde girmişti.

Ancak Mushi'nin dönüşü sonrası teknik ekip, başarılı kadroyu bozarak Mushi'yi yeniden taşıyıcı rolüne getirdi. Yedekten gelen oyuncu 343'ün de takımda as oyuncu olarak kalmasına karar veren yönetim, Wa “Net” Pern Lim'le de yollarını ayırma kararı aldı.

The Manila Major'a başarılı performansları nedeniyle doğrudan davetiye alarak katılacak olan ekip, turnuvaya bir aydan az bir süre kala yaptığı bu değişiklikler sonrasında bakalım nasıl bir performans sergileyecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Fnatic.Dota2

Fnatic.Dota2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.