0
09 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Olofmeister’ı Yedeğe Çekti!

Counter Strike: Global Offensive arenasının en başarılı takımlarından biri olan Fnatic takımının başarılı oyuncusu Olof "olofmeister" Kajbjer, MLG Columbus 2016'dan sonra yapılan açıklamada kolunda yaşadığı sakatlık sonrasında Dreamhack Malmö'de forma giyemeyeceği açıklanmıştı.

Kısa sürede Olofmeister'ın sakatlığını atlatamayacak olması üzerine Fnatic Dreamhack Malmö'ye katılamayacağını belirtmişti. Sakatlığın uzun bir iyileşme süreci olacak olan Olofmeister'ın eksikliği sonrasında Fnatic, yerini başka bir oyuncu ile doldurmak zorunda kaldı.

Bugün yapılan açıklama ile birlikte Olofmeister, yedek kadroya çekilerek, yerine Wizards e-Sports takımının İsveçli oyuncusu Niclas "PlesseN" Plessen'i kadroya kattı. Böylelikle Olofmeister'ın sakatlığı geçene kadar Fnatic, PlesseN ile maçlara çıkacak.

Olof "olofmeister" Kajbjer

Olof "olofmeister" Kajbjer
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.