0
27 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, PlesseN’i Beğenmedi, Yeni Bir Değişikliğe Gitti!

MLG Columbus 2016'dan sonra kolundaki sakatlık nedeniyle tedavi gören Olofmeister'ın yerine oyuncu arayışlarını sürdüren Fnatic, Niclas "PlesseN" Plessen'i kadroya katmıştı. yaklaşık iki haftadır Fnatic ile karşılaşmalara çıkan oyuncunun performans maalesef yeterli bulunmadı ve bugün yapılan açıklama ile takımdan ayrıldığı belirtildi.

Fnatic, Olofmeister'ın yerine John "wenton" Eriksson'ı kadrosuna geçici olarak kattı. Yirmi üç yaşında olan İsveçli oyuncu son olarak Team Preparation kadrosunda yer alıyordu. Fnatic'ten böyle bir teklif almasının kendinisi gururlandırdığını söyleyen wenton, ayrıca kendi takımının Fnatic'te oynaması için göstermiş olduğu sağduyu ve destekten ötürü de teşekkürlerini iletti.

Bakalım Fnatic, wenton ile Olofmeister'ın açığını kapatabilecek mi? Yoksa bu denemeden de hüsranla mı ayrılacak göreceğiz. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

John "wenton" Eriksson

John "wenton" Eriksson
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.