0
06 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Sil Baştan!

Fnatic, kupasız geçirilen sezonun ardından, GODSENT ile yeniden takas yoluna girdi. 2016 sezonunda yapılan takasta Fnatic, 2015'teki efsaneler yazan kadrosundan Robin "flusha" Rönnquist, Jesper "JW" Wecksell ve Freddy "KRiMZ" Johansson'u GODSENT'e vermiş, Simon "twist" Eliasson ve Jonas "Lekr0" Olofsson ikilisini transfer etmişti.

İlerleyen dönemde kadro iyiye gitmektense yerinde saymaya başlayınca ilk olarak Freddy "KRiMZ" Johansson takıma dönmüş, Jonas "Lekr0" Olofsson tekrardan GODSENT'in yolunu tutmuştu. Fnatic, bu kadro ile beraber EL Major 2017'te Yarı Final görmeyi başarsa da, Final'e kalamadı.

Bu durum sonrasında Fnatic, John "wenton" Eriksson ile Joakim "disco doplan" Gidetun ikilisi GODSENT'e gönderirken eksi oyuncuları Robin "flusha" Rönnquist ile Jesper "JW" Wecksell'i yeniden kadrosuna kattı. Bakalım Fnatic, 2015'teki efsanevi performansını yeniden yansıtabilecek mi?

Fnatic

Fnatic
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.