0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic, Yeni Sezon LCS ve CS Kadrolarını Duyurdu!

Geçen sezon yaşadığı hayal kırıklığı sonrasında kadrosunda değişiklik yapan Fnatic, yeni sezonda mücadele edecek olan Academy ve LCS kadrolarını takipçilerine duyurdu. Geçtiğimiz günlerde sizlere yaşanan hareketliliklerle ilgili haberimizi paylaşmıştık. Orada yer alan isimler aynı şekilde Fnatic'e dahil oldu.

Fnatic tarafından yapılan canlı yayınla birlikte duyurulan oyuncular şu şekilde. Avrupa LCS takımı. Üst koridor Paul "sOAZ" Boyer, ormancı Maurice "Amazing" Stückenschneider, orta koridor Rasmus "Caps" Winther, nişancı Martin "Rekkles" Larsson ve destek rolünde Jesse "Jesse" Le yer alacak.

Academy takımının açıklanan kadrosunda üst koridorda Mateusz "Kikis" Szkudlarek, ormancı Mads "Broxah" Brock-Pedersen, orta koridor Yasin "Nisqy" Dincer, nişancı rolünde Rasmus "MrRalleZ" Skinneholm ve son olarak destekte Johan "Klaj" Olsson yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.