0
05 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic’e Büyük Darbe, UOL Final’de!

Avrupa LCS Regional Qualifiers Yarı Final karşılaşmasında dün akşam Fnatic ile Unicorns of Love takımları karşı karşıya geldi. Kazanan takımın Final'e çıkacağı beş serilik karşılaşmadan Unicorns of Love 3-0'lık net bir skorla galip ayrıldı ve Final'de Spylce'ın rakibi oldu.

Regional Qualifiers'ın iki gün öncesinde Fnatic ve Splyce ile gerçekleştirilecek olan antrenman maçlarınının iptal edilmesi sonrası bu turnuva için oldukça hırslanan ve ekstra motive kazanan Unicorns of Love'ın önünde kimse duramıyor.

İlk rakipleri Giants Gaming'i 3-0 ile deviren Unicornlar, Yarı Final karşılaşmasında da hırslandıkları Fnatic'e nefes aldırmadı ve 3-0'lık galibiyet ile birlikte rakibini saf dışı bıraktı. Bu sonuçla birlikte Fnatic, Sezon 2'nin ardından ilk defa Worlds'ün dışında kaldı.

Sezon 2'de de CLG Europe'a Regional Qualifiers'ta kaybeden Fnatic Worlds'e katılamamıştı. Fnatic gibi bir devin bu turnuvada yer alamayacak olması gerçekten üzücü bir durum. Ancak diğer bir yandan bakacak olursak Worlds yeni bir takıma daha kucak açmış olacak. Bu takım ya Unicorns of Love olacak ya da Spylce ekibi.

Unicorns of Love ekibi bu duruma kendini oldukça iyi hazırlamış gibi gözüküyor. Fnatic ve Spylce'a karşı ekstra motivasyonları şimdilik onların yanında oldu. Bakalım bu motivasyon Splyce için de geçerli olacak mı? Yoksa sezonun flaş takımı olan Splyce, tek boynuzlu atları durdurabilecek mi? Bu sorular bugün oynanacak olan Final karşılaşması ile yanıt bulacak. Sizce hangi takım Worlds 2016 biletini kazanır?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.