0
24 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Fnatic’ten Ayrılan NoXiAK, Team Roccat’e Katıldı

Bir dönem Aces High takımında da forma giyen ve son olarak Avrupa LCS'te Fnatic forması ile boy gösteren Lewis "NoXiAK" Simon Felix'in yeni takımı belli oldu. Fnatic'in destek rolüne yaptığı yeni transfer Johan "Klaj" Olsson'dan sonra yedek konumuna geçen NoXiAK, yedek kalmak istemediğini ifade ederek takımdan ayrıldığını duyurmuştu.

Bu gelişmelerden sonra Avrupa LCS'te son sırada yer alan Team Roccat, son haftalara yaklaşırken, bulunduğu sıradan kurtulmak adına bazı hamleler gerçekleştirmeye başladı. İlk olarak tecrübeli saldırı gücü taşıyıcısı Erik "Tabzz" van Helvert ile anlaşan Team Roccat, bugün yaptığı açıklama ile birlikte Lewis "NoXiAK" Simon Felix'i destek rolü oyuncusu olarak takıma kattığını duyurdu.

Böylelikle Edward "Edward" Abgaryan'ın vize problemleri sonrasında takıma dahil olan oyuncu Vytautas "extinkt" Mėlinauskas da yedeğe çekilmiş oldu.

Lewis "NoXiAK" Simon Felix

Lewis "NoXiAK" Simon Felix
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.