0
11 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Forev, Kürkçü Dükkanına Geri Döndü!

The International  sonrasında MVP Phoenix'ten ayrılan Lee "Forev" Sang-don, kürkçü dükkanına geri döndü. Kore'nin en iyi Dota 2 takımı olarak nitelendirilen MVP Phoenix, geçen sene Major turnuvalarda ilk dört takıma arasına girerken, bölgesel turnuvalardan şampiyonluklarla ayrılmışlardı.

The International 6'da Fnatic'e elenerek ilk dörde giremeyen ve sezonu beşincilik/altıncılık aşamasında tamamlayan MVP Phoenix'te Lee "Forev" Sang-don ve Pyo "MP" No-a gelen tekliflerle birlikte takımdan ayrılmış ve Team Secret'ın yolunu tutmuştu.

MP için işler yolunda gitse de Forev alışma sürecini başarı ile atlatamamış ve üç ayın sonunda Team Secret ile yolları ayırmak zorunda kalmıştı. Bu durum sonrasında Forev, MVP Phoenix'e geri dönme kararı aldı ve eski takımıyla yeniden anlaştı. Böylelikle Forev'in boşalttığı role geçen Kim "Febby" Yong-min yeniden eski rolüne geçti ve Forev tekrardan MVP Phoenix'e dönmüş oldu.

Forev'in ayrılığı sonrasında takıma dahil olan Kore asıllı Avustralyalı oyuncu Kim "Velo" Tae-sung, yedek konumuna geçti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.