0
02 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FORG1VEN, Askerlik Görevini Erteleyebilir!

H2k'in nişancı rolünde oynayan Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou, geçtiğimiz hafta galip geldikleri Fnatic karşılaşması sonrasında vatandaşı olduğu Yunanistan ülkesinin ordusu tarafından askerlik görevini yapması için çağırıldığı açıklamıştı. Yaklaşık olarak dokuz ay boyunca askerlik yapacak olan FORG1VEN, rekabetçi ortamdan uzak kalacak.

Geçtiğimiz sezon, aldığı ceza sonrasında da kariyeri sekteye uğrayan FORG1VEN, gözyaşları içerisinde durumunu açıklamıştı ve tekrar kariyerinin tehlikeye girmesi karşısında oldukça üzgün gözüküyordu. Askerlik görevini tamamen atlatmayı değil, bir süre ertelemek istediğini belirten Yunan oyuncu için bir umut doğdu.

Yunan ordusundan gelen yeni bilgiler ışığında FORG1VEN, gerekli belgeleri sağlamasıyla birlikte sosyal nedenlerden ötürü altı aylık bir erteleme getirebilir. Bu sayede takımının yaz sezonu playofflarına kalması durumunda karşılaşmalarda yer alabilecek. Ancak Dünya Şampiyonası'nda mücadele etme şansı yine bulunmuyor. Bu erteleme yalnızca tek seferlik ve sonrasında yapılabilecek başka bir işlem de gözükmüyor.

Bakalım bu gelişmeler sonrasında neler yaşanacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.