0
25 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FORG1VEN, H2k’den Ayrılıyor Mu?

Avrupa LCS'in başarılı takımlarından H2k'in nişancı rolünde oynayan Yunan oyuncu Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou'nun takımdan ayrılacağı iddiası gündeme geldi. Takımıyla birlikte performansında zirve yapan FORG1VEN, sezon sonuna doğru mecburi askerlik görevi nedeniyle bir şoka uğramıştı. Kariyeri tehlikeye gireceği ve hala kendisini kanıtlama çabasında olduğu için ülkesindeki yasalar gereği erteleme kararı alan FORG1VEN, takımda kalmıştı.

PlayOfflar'da Origen'le karşılaşaran H2k, rakibine boyun eğmiş ve üçüncülük, dördüncülük karşılaşmasında Fnatic'in rakibi olmuştu. Bu karşılaşmayı da kaybedince H2k, sezonu dördüncü sırada tamamlamıştı. Bunun üzerine FORG1VEN, en azından MSI'da yer alma hayalleri de suya düşmüştü.

Takımla olan uyumundan memnun olmayan oyuncunun, yönetime takımdan ayrılmak isteğini ilettiği iddia ediliyor. Askerlik nedeniyle bir süredir nişancı rolü için arayışlarda olan H2k, Steelback, P1noy ve Türk oyuncu HolyPhoenix ile ilgilendiği konuşulmakta.

UOL'un nişancısı olan Steelback'i hem UOL bırakmak istemiyor. Hem de Amerika'dan bazı takımlar da teklif götürdüğü konuşuluyor. P1noy ise son olarak Copenhagen Wolves takımında yer alıyordu. Avrupa LCS'e yükselme macerasında Team Huma'ya yenilen ekip, ön eleme oynamak zorunda kalmış ve Giants'a kaybetmişti. HolyPhoenix ise Team Huma'da yer alıyor. Son olarak Yükselme Ligi'nden Crew'a kiralanan HolyPhoenix, Crew'ın Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselmesinde büyük bir rol oynamıştı.

FORG1VEN'ın ise Amerika ya da Avrupa LCS'te yer alan takımlarla yakın temasta. Bunun yanı sıra FORG1VEN'ın askerlik görevini yapıp gelecek seneye de yetişmeyi düşündüğü de gelen bilgiler arasında.  Eğer istediği gibi bir anlaşma sağlamayazsa FORG1VEN, takımda da kalmayı düşünebilir.

Sizce H2k, FORG1VEN ile devam eder mi? Yoksa yeni bir nişancı ile mi anlaşır? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.