0
04 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FORG1VEN, Serbest Kaldı!

Avrupa LCS takımlarından Hk2 Gaming ekibinde yer alan Yunan nişancı Konstantinos “Forg1ven” Tzortziou, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte serbest oyuncu konumunda olduğunu duyurdu. 2017 Bahar sezonunda oynayabileceğini duyuran isim, ayrıca Avrupa'da oynamayacağını da açıkladı.

Açıklamasında, artık Avrupa'da kanıtlayacağı bir şey kalmadığını, yeni bölgelere giderek yeni maceralara yelken açacağını ve yeni rekabetlerde kendini kanıtlamak istediğini belirtti. Bu açıklamasıyla tüm bölgelerden gelecek tekliflere açık olduğunu da belirtmiş oldu. Şart olarak da takımda yer alacak dört oyuncudan ikisinin iletişim için İngilizce bilmesini istediğini söyledi.

H2k Gaming'ten de teklif aldığını duyuran oyuncunun her şeyin mümkün olduğunu, şimdilik teklifler beklediğini ve en sonunda karar vereceğini belirtti.

Konstantinos “Forg1ven” Tzortziou

Konstantinos “Forg1ven” Tzortziou
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.