0
13 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FORG1VEN, Yeniden H2k’de!

H2k, geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan ancak daha sonra yollarını ayırdığı ve Origen'e transfer olan Yunan nişancı Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou ile yeniden anlaştı. Takımın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Worlds'e gitmeyi amaç edinen takımın bu doğrultuda takımı her zaman hazır tutmak zorunda olduklarını ve stratejilerini ile birlikte çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirdiklerini belirtiyor.

Bu sebeple takımın nişancısı konumunda bulunan Aleš "Freeze" Kněžínek'nin yaşamış olduğu el sakatlığı nedeniyle takımın üst düzey bir nişancıya ihtiyaç duyduğu ve bu yüzden takımın yedeği olarak nişancı rolüne batının en iyi nişancısı olarak görülen Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou yeniden kadrolarına kattıklarını duyurdu. Worlds yolunda takıma sunacağı tecrübelerden de yararlanılmak istenen Yunan oyuncu takımda yedek nişancı olarak yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.