0
26 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

FORG1VEN’dan Şok Açıklama!

Avrupa LCS'in başarılı saldırı gücü taşıyıcısı oyuncularından biri olan H2k oyuncusu Konstantinos “FORG1VEN” Tzourtziou, bu hafta yapılan ilk gün karşılaşmaları sırasında kendi takımının Fnatic ile olan maçından sonra yaptığı açıklama ile gündeme oturdu.

Daha önce ülkemizde Dark Passage'ın destek rolünde yer alan Omid "Touch" Rosander'in de başına gelen durum FORG1VEN'ın da başına gelmek üzere. FORG1VEN yaptığı açıklamada vatandaşlığının bulunduğu ülke Yunanistan tarafından vatani görevi askerlik için çağırıldığını, ve bugün çıkacağı Giants karşılaşmalasının bu sezon için son olabileceğini belirtti.

Geçtiğimiz sezon kural ihlali nedeniyle dört maç ceza alıp kariyerini tehlikeye sokan FORG1VEN, bu sezonda askerlik yüzünden oyundan ayrı kalacak olursa kariyerinin sona ereceğini düşünüyor. En az dokuz aylık bir askerlik süreci geçirecek olan FORG1VEN, Yaz Playofflarına yetişemeyecek. Bu konu için bir formül bulunamazsa FORG1VEN, sezonu kapatmış olacak.

Vize problemlerinden sonra takımların bir de askerlik problemlerinin yaşaması eSpor'un büyümesi için çözmesi gereken problemleri göz önüne koyuyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.