0
06 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

G2 Esports Transfer Bombalarını Patlattı!

Avrupa'nın başarılı CS:GO kadrolarına sahip olan G2 Esports ile Team EnVyUs arasında gerçekleşen görüşmeler sonucunda G2 Esports, transfer bombalarını bir bir patlattı. Team EnVyUs'ın üç Fransız oyuncusu Kenny "kennyS" Schrub, Nathan "NBK-" Schmitt ve Dan "apEX" Madesclaire G2 Esports'a geçerken, Alman analist Niclas "enkay J" Krumhorn'de G2 Esports'un yolunu tuttu.

Bu transferler sonrasında G2 Esports'un oyuncusu Edouard "SmithZz" Dubourdeaux, koç pozisyonuna geçiş yaptı. Alexandre "bodyy" Pianaro ve Richard "shox" Papillon G2 Esports'ta kalmaya devam etti. Cédric "RpK" Guipouy  Team EnVyUs'a giderken, Adil "ScreaM" Benrlitom bu transferler sonrasında takımdan ayrıldı.

Team EnVyUs, RpK'in yanı sıra Alexandre "xms" Forté, David "devoduvek" Dobrosavljevic ile anlaşırken, koç pozisyonuna da Damien "maLeK" Marcel'i getirdi.

G2 Esports CS:GO

G2 Esports CS:GO Kadrosu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.