0
19 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

G2 Esports’dan Yeni Transferler!

Bu sene LCS'te mücadele etmeye başlayan G2 Esports, ilk sezonunda Avrupa LCS'te şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Avrupa'yı MSI 2016'da temsil etme hakkını elde eden ekip, MSI 2016'da gösterdiği performans ile hayal kırıklığına sebep oldu. İlk dört dışında kalan ekip, Avrupa'nın birinci torbadan da düşmesine sebep oldu.

Bu nedenle kadrosunu güçlendirmek isteyen G2 Esports alt koridor ikilisi ile yollarını ayırdı. Bugün yapılan duyurularla birlikte Kim "Emperor" Jin-hyun, Kore'ye dönerek, Kore LCK'da mücade veren Longzhu Gaming ile anlaştı. Destek oyuncusu Glenn "Hybrid" Doornenbal da Origen'e transfer oldu.

G2 Esports takımı da Origen'den ayrılan alt koridor ikilisini kadrosuna kattı. Zaten Origen'den ayrıldıkları gün bu ikilinin G2 Esports'a geçeceği iddiası yüksek seslerle söyleniyordu. Beklenen transfer gerçekleşti ve Jesper "Zven" Svenningsen ile Alfonso "mithy" Aguirre Rodriguez ikilisi G2 Esports'a dahil oldu.

G2 Esports bunun yanı sıra üst koridor performansın süreklilik göstermeyen Kikis için de bir yedek oyuncu kadrosuna dahil etti. Kore ve Çin Yükselme Ligleri'nde oynamış olan Ki "Expect" Dae-han üst koridor yedek rotasyonuna dahil edildi. G2 Esports'un güncel kadrosu şu şekilde;

G2 Esports LCS Kadrosu

G2 Esports LCS Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.