0
08 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

G2 Esports’tan Rocket League Atağı!

League of Legends'ta bu sene Avrupa LCS''te tüm kupaları kazanan, CS:GO'da başarılı performans ortaya koyan ve son olarak Esports Championship Series Season 1'de, şuan SK Gaming forması giymekte olan ama o dönemde Luminosity Gaming forması ile oynayan takımı yenmeyi başarıp şampiyonluğa ulaşan G2 Esport'tan yeni bir şube duyurusu geldi.

Espor'da kendinden emin adımlarla başarılı bir şekilde ilerleyen G2 Esports, yaptığı açıklamada Psyonix'in geliştirmiş olduğu Rocket League için şube açtıklarını duyurdu. Rocket League'in de eSpora giriş yaptığı etkinlik olan Rocket League Championship Series’i kazanarak Dünya Şampiyonu olan IBUYPOWER Cosmic takımının kadrosunu oluşturan Cameron “Kronovi” Bills, Brandon “Lachinio” Lachin ve Ted “0verZer0” Keil, G2 Esport oyuncuları olarak kariyerlerine devam edecek.

G2 Esport'un yaptığı açıklamanın devamında, ayrıca bu oluşum ilk tam zamanlı profesyonel oyuncuların yer aldığı Rocket League takımı olacağı da belirtildi. G2 Esports, Rocket League kadrosuyla beraber ilk olarak 10 Eylül'de başlayacak olan Rocket League Championship Series 2'te mücadele edecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.