0
14 Kasım 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

G2 Esports’tan Türk Transfer!

Avrupa'nın başarılı espor kulüplerinden biri olan G2 Esports, son dönemlerdeki simülasyon yarışlarındaki performansıyla ön plana çıkan Türk yarışçı Cem Bölükbaşı'nı transfer ettiğini duyurdu. Gerçek yaşantısında da Formula 4 sürücüsü olan Cem Bölükbaşı'nın araba yarışlarına ilgisi 6 yaşına kadar dayanıyor.

F1 eSports World Championship 2017'de İngiltere'deki Yarı Final'de mücadele eden Cem Bölükbaşı, buradaki turnuvada dereceye girmeyi başararak Abu Dhabi'de gerçekleştirilecek olan Final mücadelesinde Türkiye'yi temsil etme hakkı kazandı. Türkiye'nin ilk Formula 1 pilotu olmak için de çalışan genç yetenek, simülasyon oyunlarındaki başarısıyla G2 Esports'un dikkatini çekmeyi başardı ve gelen teklifle birlikte espor kariyerini G2 Esports'ta devam ettireceğini duyurdu. Göğsümüzü kabartan Cem Bölükbaşı'nın G2 Esports üzerinden paylaşılan transfer haberi şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.