0
16 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Galatasaray Esports’ta Değişiklikler Yaşandı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Galatasaray Esports, dördüncü haftayı geride bıraktıktan sonra yeniden oyuncu değişikliğine gitme kararı aldı. İlk olarak takımın destek rolünde yer alan isim Egehan "Madagger" Özçelik yedeğe çekildi.

Oyuncunun yerine as kadroya dahil edilen isim Alman oyuncu Lewis "Noxiak" Felix oldu. Ülkemizde Aces High forması da giyen, Avrupa LCS tecrübesi bulunan SK, Fnatic ve Roccat gibi takımların formasını terleten oyuncu, Galatasaray'ın yeni destek oyuncusu oldu.

Bu transferle birlikte üç yabancıya ulaşan Galatasaray Esports, kadrosunda yer alan diğer yabancılardan biri ile yollarını ayırmak durumundaydı. Bu sebeple takıma yeni katılan orman oyuncusu Stefan "Nerroh" Pereira takımdan ayrılan isim oldu.

Nerroh'un boşluğu ise Doğukan "Adaniel" Karasakal ile dolduruldu. ATLAS eSports Team, BPI, Number One ve son olarak Royal Bandits formalarını giyen Adaniel, Galatasaray'ın yeni ormancısı oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.