0
23 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Gale Force esports, Fury İle Yollarını Ayırdı!

Kuzey Amerika'nın başarılı Heroes of the Storm takımlarından biri olan Gale Force eSports ekibinde ilginç bir ayrılık yaşandı. Takımın önemli oyuncularından biri olan Manny "Fury" Medina, potansiyeli olan bir sorun nedeniyle takımdan gönderildi.

Fury, bu ilginç neden nedeniyle de sosyal medya hesabından takıma sitem etti. Yapılan açıklamaya göre Fury'nin kız arkadaşı ile problemleri olduğu, yakın zamanda bu ilişkinin sona ermesi muhtemel olduğu ve bundan dolayı zihinsel bir çöküş yaşayabileceği düşünülen Fury, takımdan çıkarıldı.

Eğer kız arkadaşı ile ayrılık yaşarsa, kendisini oyuna veremeyeceğini, odağını kaybedeceğini ve moral olarak düşük seviyede olacağı düşünülen Fury, henüz ayrılmasa bile kız arkadaşı ile yaşadığı problemler gerçekleşmesi muhtemel olduğu için takım şimdiden önlemini almış.

Bu duruma oldukça şaşıran ve sitem eden Fury, yaptığı açıklamada "Görülen o ki, takımımın benim kız arkadaşımla benden daha çok problemleri var. Bu durum her oyuncu için geçerli olabilir. Her oyuncunun kız arkadaşı ile problemi olabilir. Bunun beni takımdan çıkarmak için yeterli ve gerçek sebep olduğu konusunda emin değilim." dedi.

Gale Force ekibi Fury'nin yanı sıra David "Roflcopter" Young'ın da takımdan çıkarıp, yerlerine Cloud9'nın dağılan kadrosunda yer alan Keiwan "k1pro" Itakura ve John "KingCaffeine" Paul Lopez ikilisini kadroya katacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.