0
03 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Gamecell Türkiye FIFA Şampiyonası’nda Şampiyonlar Belli Oldu!

İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Gist 2017 etkinliğinde düzenlenen Gamecell Türkiye FIFA Şampiyonası'nda bugün PS4 ve Xbox One konsollarında final karşılaşmaları oynandı. Ertem Şener ve Ahmet Çakar'ın sunumlarıyla gerçekleştirilen turnuva da şampiyonlar 5000TL ödül kazandı.

Turnuvanın ilk finali PS4'te gerçekleştirildi. HWA Gaming'ten Uğur "WolborQ" Bayram ile Zone Esports'tan Emirhan "Aniva7" Erdem karşı karşıya geldi. Multiplayer FIFA Turnuvası'nda ikinci olan Aniva7, Gamecell Türkiye FIFA turnuvasında şampiyonluğa ulaştı. Rakibini 3-2 ile deviren Aniva7, 5000TL'nin sahibi olurken WolborQ ise 2500TL'lik ödül ile turnuvadan ayrıldı.

Turnuvanın Xbox One finalinde yine HWA Gaming'ten WolborQ yer alırken, rakibi Space Soldiers'tan Emre "RRiv9" Kayır oldu. Daha önce WSVG FIFA 15 Finali'nde karşı karşıya gelen ikiliden WolborQ galip ayrılmıştı.

Bu kez kazanan RRiv9 oldu. RRiv9 karşılaşmadan 3-1 galip ayrılmayı başardı ve 5000TL'nin sahibi oldu. WolborQ ikinci finalinden de yenik ayrıldı ve 2500TL ödülle toplamda 5000TL ile günü noktaladı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.