0
14 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Geçtiğimiz Yıl Banlanan Yu “XiaoWeiXiao” Xian, Rekabetçi Arenaya Geri Dönüyor!

2014 sezonunda Amerika LCS'te Çinli oyunculardan oluşan LMQ oluşumu ile birlikte harikalar yaratan ve takımı ile 2014 Dünya Şampiyonası'na katılma başarısını gösteren Yu "XiaoWeiXiao" Xian, bir yılın ardından rekabetçi arenaya geri dönüyor.

2015 Amerika LCS Yaz Sezonunda Team Impulse forması giyen tecrübeli orta koridor oyuncusunun EloBoost(Hesap Yükseltme) ticareti yaptığı saptanmış ve bu nedenle bir yıl süreyle profesyonel arenadan uzaklaştırılmıştı. Cezası 1 Şubat tarihinde son bulan Yu "XiaoWeiXiao" Xian, ülkesi Çin'e dönerek Yükselme Ligi takımlarından Oh My Dream'in kadrosuna dahil oldu.

Oh My God takımının alt takımı olan Oh My Dream, on altı takımın yer aldığı ligde on dördüncü sırada. Oh My God'ın daha çok oyuncu yetiştirmek için kurduğu takımdan bu sezon Yang "Dark" Ju-Bao ve Liu "5" Shi-yu'u kendi takımına çıkartmışlardı. Büyük ihtimal XiaoWeiXiao'nun yeniden rekabetçi ortama alışması adına ilk yol olarak burası tercih edildi.

Bakalım başarılı oyuncu, banlanmasının ardından nasıl bir geri dönüş performansı sergileyecek.

Yu "XiaoWeiXiao" Xian

Yu "XiaoWeiXiao" Xian
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.