0
26 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Gfinity Invitation EGX 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

Gfinity'nin organize ettiği özel bir turnuva olan Gfinity Invitation EGX 2016'ya yer alan dört takımın arasından şampiyonluğa ulaşan takım hafta sonu oynanan Final karşılaşması sonucunda belli oldu. İngiltere'de düzenlenen turnuvaya İsveç'ten GODSENT ve Epsilon Esports, Fransa'dan Team EnVyUs ve Almanya'dan mousesports davet edildi.

$100.000'lık ödül havuzuna sahip turnuvada Yarı Final eşleşmelerinde Team EnVyUs, Epsilon Esports'u 3-1 devirerek Final'e yükselen ilk ekip oldu. İkinci Yarı Final eşleşmesinde mousesports, GODSENT'i 3-1 devirmeyi başardı ve Team EnVyUs'ın Final'deki rakibi oldu.

Team EnVyUs ile mousesports arasında oynanan Final karşılaşmasını Fransız ekip 3-0 kazanmayı başardı ve şampiyonluğa uzanan taraf oldu. Ayrıca $50.000'lık ödülün de sahibi oldu. Team EnVyUs, Final karşılaşmasında Cache haritasında 19-17, Cobblestone haritasında 16-12 ve son olarak Dust II haritasında da 16-14 galip gelerek karşılaşmayı 3-0 kazandı.

Gfinity Invitational EGX 2016

Gfinity Invitational EGX 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.