0
08 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Giants Gaming’de İki Ayrılık!

Avrupa LCS'in başarılı ekiplerinden biri olan Giants Gaming, Yaz sezonu öncesinde kadrosuna kattığı iki oyuncu olan Lennart "SmittyJ" Warkus ve Son "S0NSTAR" Seung-ik ile yollarını ayırdığını resmi sosyal medya hesabından duyurdu.

Avrupa LCS'e katıldığından beri en iyi performansını geçtiğimiz yaz sezonunda gösteren Giants Gaming sezonu üçüncü tamamlamış, PlayOfflar'da ise Çeyrek Final'de Unicorns of Love'a kaybetmişti. Regional Qualifiers'ta da yeniden UOL'e kaybeden ekip, Worlds 2016'ya katılma başarısı gösterememişti.

Takım yeni sezon için kadro çalışmalarına başlamış durumda. Yaz sezonu öncesinde kadroya dahil olan üst koridor SmittyJ ile nişancı S0NSTAR, yapılan açıklamaya göre takımla yolları ayrıldı. SmitthyJ, Dignitas'ın NA LCS'ten düşmesi sonrasında serbest kalmış ve Giants'a dahil olmuştu. S0NSTAR ise Kore LCK'dan takıma dahil edilmişti. Kulüpten yapılan açıklamada oyunculara gösterdikleri performanstan ötürü teşekkür edilirken, ayrılma sebepleri konusunda bir açıklama yapılmadı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.